X-Pen Novo Black GT, plnicí pero

X-Pen Novo Black GT, plnicí pero
X-Pen Novo Black GT, plnicí pero
X-Pen Novo Black GT, plnicí pero
X-Pen Novo Black GT, plnicí pero
X-Pen Novo Black GT, plnicí peroX-Pen Novo Black GT, plnicí peroX-Pen Novo Black GT, plnicí peroX-Pen Novo Black GT, plnicí pero
Pište se stylem a elegancí.
Štíhlá linie plnicího pera
Novo BLack GT v černé lakové úpravě s pozlacenými doplňky a klipem. Pod klipem je černý proužek se zlatým logem X-Pen. Víčko pera je nasazovací. Hrot s iridiovou špičkou je vyrobený z nerezové ocele a je častečně pozlacený. Pero je dodáváno pouze s hrotem F - slabý. Hrot je precizně zpracovaný - píše i při velmi lehkém doteku s papírem. Pero je vybavené systémem na bombičky (jedna je součástí balení) i na plnění konvertorem, který je nutné v případě zájmu dokoupit.
Dodáváno v dárkové krabičce.
X-Pen je izraelská značka, která se zaměřuje na výrobu psacích potřeb pomocí nejnovějších technologií a s velkým důrazem na kvalitu jednotlivých produktů.
Darovat elegantní psací instrument je znamením akademického a osobního uznání a respektu. Je to stará tradice. Darovat krásné pero patří mezi nejosobnější dary. Obdarovaný bude pero držet v ruce každý den a toto pero je nositelem jeho nejvnitřnějších myšlenek a emocí. Za starých časů, pěkné pero bylo nejlepším dárkem pro absolventy, profesionály a akademiky. Osoba může dostat pero od milovaného člověka, spolupracovníka nebo šéfa a nosit jej i po celý život. Proto vám rádi přinášíme sady exkluzivních dárkových a kvalitních per. Jsou ideálními dárky pro manažery, kolegy, přátele nebo i na promoce.

Na pero je možné vygravírovat jméno, monogram nebo logo firmy.

Stačí, když do poznámky k Vaší objednávce napíšete text, který máme vygravírovat a Vaše přání rádi vyřídíme. Cena za gravírování je 350,- Kč / 14,- EURO včetně DPH. Vaše otázky Vám rádi zodpovíme na info@darek.cz.


Hmotnost: 22 g
Délka pera: 133 mm
Barva gravírování: Zlatá
Možnost gravírování: Ano

UPOZORNĚNÍ:
Gravírujeme na objednávku, není možné zasílání na dobírku. Přijímáme pouze platby předem. Vzhledem k zakázkovému charakteru výroby není možné vrácení zboží s výjimkou reklamací. Počítejte též prosím s delší dodací lhůtou, cca 10 dnů.
Po učiněni objednávky pera s gravírováním Vám bude na Vaši kontaktní e-mailovou adresu zaslána informace o celkové částce k úhradě. S produktem Vám bude zaslán i daňový doklad.
Děkujeme za pochopení!
DÁREK ZARUČUJÍCÍ ORIGINALITU A NEVŠEDNOST!
620,– Kč
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Obvykle posíláme do 5 - 10 dní
Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnocení majitelů zboží „X-Pen Novo Black GT, plnicí pero“

Zboží nebylo hodnoceno zákazníky.

Obchodní informace o položce X-Pen Novo Black GT, plnicí pero:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: luxusní dárkové sady pera
  • způsoby dodání: GLS kurýr, osobní odběr - GLS parcelshop
  • způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě, ihned - online platba kartou, ihned - platební brána TrustPay

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, si koupili také: