Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow

New
Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow
Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow
Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbowRelaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow
Relaxační a harmonizační těžítko je vytvořeno s pečlivostí, zaujetím a nezbytnou pokorou k osobnosti uživatele.
 
Tento originální ruční výrobek je určen pro energetizaci a harmonizaci prostoru a současně jej lze používat jako jeden z možných zdrojů energetizace vody pro karafu basic.

Těžítko může být stylovým doplňkem na pracovní stůl i jako dekorativní prvek do domácnosti.
Při pohledu na tento krásný kousek se ve vás snadno rozhostí pocit klidu a vyrovnanosti v průběhu náročného pracovní dne.

Na své okolí působí energií barev a použitými minerály odpovídající základním čakrám. Lze jej s úspěchem používat jako těžítko, zajímavou dekoraci a používá se také jako zaháněč strašidelných snů pro děti.
Těžítko je vhodným doplňkem při vytváření domácí relaxační zóny a jako meditační pomůcka.

Kameny, barvy, sklo a tvořivé zaujetí
jsou nástroje, díky kterým vzniká jedinečný design těžítka.
Přiložením ruky na těžítko si můžete vychutnat dokonalý tvar koule a současně holistické působení odstínů barvy a minerálů.

Základem je velký křišťálový hrot ve středu těžítka obklopený v každé úrovni třemi kameny příslušející k určité čakře. Hrot funguje jako usměrňovač energie. Přiložením  ruky na těžítko si můžete vychutnat  dokonalý tvar koule a současně holistické působení širokého spektra barev a minerálů. V dolní části je umístěn harmonizační symbol – protínající se ležaté osmičky v kruhu, kde ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii.

Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce – zdroj životní energie na Zemi.

Těžítko je vyrobeno z borosilikátového skla, koule má průměr 90 mm a celá výška je 95 mm, hmotnost mezi 500-600 gramy.

Fotografie produktů jsou ilustrativní, každý produkt je svým vzhledem originál a liší se v drobných detailech.

Energie zelené barvy  a působení použitých kamenů

1. čakraČervený jaspis – jedná se o kámen, který přináší zdraví sílu a odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater. Uzemňuje energii, vynáší na světlo problémy ještě než se rozrostou. Přináší odhodlání k naplnění všech záměrů. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnosti posuzovat věci jako celek.

2. čakraKarneol – Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. Přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Dokáže čistit jiné kameny.

3. čakraTygří oko – je ochranný kámen,který se používá jako talisman proti nepřátelským myšlenkám. Na rozumové úrovni vyrovnává činnost mozkových hemisfér. Pomáhá řešit problémy s přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány, pomáhá při léčení zlomenin. Podněcuje růst energie kundalini.

4. čakraAventurín působí kladně na vše co má spojitost s prosperitou a majetkem. Chrátí před geopatogenními zónami a elektrosmogem. Spojuje v jedno rozumovou a citovou vrstvu osobnosti. Podporuje vnímavost a stabilizuje duševní stav. Pomáhá uklidnit a tišit bolesti srdce. Příznivě působí na štítnou žlázu, nadledvinky,plíce, srdce a svalový systém. Elixír z aventurínu přináší úlevu od kožních problémů.

5. čakraTyrkys je účinný léčivý krystal. Posiluje meridiány těla, regeneruje tkáně, snižuje kyselost a působí na dnu, revnatismus a žaludek.V duševním životě dodává sílu. Brání mučednickému jednání a sebepoškozování. Pomáhá při stavech vyčerpání, depresí a při návalech panického strachu. Rozptyluje negativní energii a elektrosmog.

6. čakraSodalit spojuje logiku s intuicí. Je to vhodný kámen pro rozvoj mysli. Potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování, objektivitě, pravdě a intuitivnímu uvažování. Usnadňuje oprošťování od starých vlastností a ustrnulého způsobu uvažování. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány a podněcuje vstřebávání tekutin v těle.

7. čakra Ametyst je mimořádně mocný kámen s velkou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Má léčivou a očistnou moc. Působí proti nestřídmosti, překonává závislosti a bloky všeho druhu. Dokáže uklidnit i povzbudit, odstraňuje strach, vztek a zlobu. Čistí auru, podněcuje činnost krční a korunní čakry. Vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí, zmírňuje bolesti hlavy a léčí nespavost.

Působení kamenů je ještě mnohem mnohotvárnější , ale zde není prostor pro celkový popis. Více informací lze najít v publikaci KAMENY OD A DO Z – Judy Hall.
 

Unikátní technologie je propojena s radostným pocitem ze vzniku krásné věci.
Přidáním symboliky, pečlivou, kreativní ruční práci vznikl předmět, který dokáže oživit prostor jemnou energií.

 

Vnější krása a symetrie má vliv na vnitřní kvalitu života.

V každém výrobku značky ViaHuman najdete kus kreativity, energie a víry v neomezené možnosti pozitivního myšlení.

1 390,– Kč
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
K dodání do  3 dnů
Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnocení majitelů zboží „Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow“

Zboží nebylo hodnoceno zákazníky.

Obchodní informace o položce Relaxační a harmonizační těžítko ViaHuman 60 mm - rainbow:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: Harmonizační karafy a těžítka
  • způsoby dodání: GLS kurýr, osobní odběr - GLS parcelshop
  • způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě, ihned - online platba kartou, ihned - platební brána TrustPay

Zajímavé alternativy