Jak společně děláme Radost


Milí "Radostníci",

velmi nás těší, že vám můžeme představit aktivitu, která opravdu dává smysl, která pomáhá dětem. Nazvali jsme ji Radostné drobné.

Díky vaší podpoře v podobě Radostných drobných, tedy peněz, které získáme ze zaokrouhlení částky za nákup, podporujeme společně vzdělávací komunitní centrum Radostný svět. Děti zde vyrůstají ve svobodě a respektu jeden k druhému a světu. Jelikož toto centrum není podporováno státem a všechny výdaje hradí z příspěvků, rozhodli jsme se, že podpoříme jejich smysluplný záměr. Darované finanční prostředky jsou použity na nákup učebních pomůcek, počítačů, vybavení dílničky a jednotlivých učeben. Jménem dětí z Radostného světa vám za příspěvky DĚKUJEME!

Nabízíme vám možnost jak pomoci (a tiše věříme, že ji přijmete). Stačí, když při vyplňování objednávky zvážíte, zda zaokrouhlíte částku svého nákupu. Rozdíl, který vznikne, půjde celý na podporu Radostného světa. My rádi věnujeme částku 10 000 CZK. Pro vás samotných zaokrouhlení nákupu bude znamenat "drobné". 

Myšlenka radostných drobných nás totálně nadchla. Za pár "kaček" si v dnešní době téměř nic nekoupíme. Ale pokud tyto drobné darujeme na dobrou věc, a pokud totéž udělají další stovky možná i tisíce z vás, pak se ukáže síla společné dobré vůle! Síla, která už dokáže pomoci. Proto bychom vás chtěli požádat, abyste při nejbližším nákupu zvážili i tuto možnost - zaokrouhlit nákup o pár drobných, které půjdou úplně všechny na konto Radostného světa.
Suma, kterou jsme společně vysbírali je uvedená na naší úvodní straně na www.darek.cz napravo dole.