KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí

90% ze 100% 2
New
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětíKDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí
"KDO JSEM"
jedinečná a nádherně ilustrovaná kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí.

 
Podle slov psycholožky Petry Langové je kniha KDO JSEM nástrojem jak začít rozhovor mezi dospělákem a dítětem, cestou k další diskusi a zkoumání svého nitra. Na více než 200 stranách máte možnost spolu se svým dítětem objevit a rozvíjet jeho talenty, přeměňovat je na silné stránky a učit ho jako své silné stránky v životě používat. Podpořte své dítě, vnouče či jakéhokoli malého tvora ve věku od 6 do 11 let na cestě jeho sebe rozvoje. Aby bylo v životě nejen úspěšné ale i šťastné.
 
O knize "KDO JSEM"
Slyšeli jste už od svých dětí "Já to nevím." "Na co se mám snažit, když to i tak udělám špatně." "To je těžké." ...?
Každý z nás rodičů se už v takové situaci pravděpodobně ocitl a kladl si otázku "Jak to mám zvládnout tak, aby mé dítě bylo v životě úspěšné a šťastné?"
 
Jedinečná a nadčasová Kniha KDO JSEM přináší návrhy, postupy i odpovědi. Při jejím psaní jsem vycházela z nejnovějších poznatků o fungování mozku, z pozitivní psychologie či růstově orientovaného myšlení, i ze zkušeností při výchově svých 4 úžasných dětí.
 
Každému rodiči záleží na tom, aby jeho dítě bylo šťastné. K tomu je nutné, aby dítě mělo pozitivní přístup k životu. Aby pochopilo, že díky chybám se vyvíjí jeho mozek. Aby poznalo své silné stránky a způsoby, jak je rozvíjet a používat. Aby vědělo, že k úspěchu nevede výtah, ale schody s názvy Vytrvalost, Píle, Vděčnost, Sebe-láska ...
 
Každý je jedinečný. Pojďte spolu s dítětem v podobě jeho průvodce a podporovatele Popa (slovo odvozené od podporovatel :)) objevovat a rozvíjet právě tu jeho. Pojďte růst společně
s vaším dítětem. Jak na to?
 
V této výjimečné knize je množství příběhů, zábavných aktivit a dobrých informací.
Je to cesta, která začíná objevováním jedinečnosti a talentů dítěte, pokračuje návody, jak tyto talenty rozvíjet do jeho superschopností. Nakonec se dozvíte, co je třeba udělat, aby silné stránky dítě začalo používat a stal se z něj šťastný a úspěšný jedinec.
 
I díky této knize umožníte dítěti prožívat obyčejné lidské štěstí a radost ze života. 
"Když miluješ to, co děláš, tehdy si šťastný."
 
POZOR - Kniha je pouze ve slovenskem jazyku.

Mými spolupracovníky a spolunadšencemi jsou tito skvělí lidé:
 
O autorce: 
 
Jmenuji se Marica a odkdy jsem se stala mámou 4 dětí, zamýšlím se nad tím, jak dosáhnout toho, aby byly v životě šťastné.
 
Díky seminářům, které jsem absolvovala (např. Odemykání dětského potenciálu s Janem Muhlfeitem), osobním i profesním zkušenostem, jsem začala vnímat JEDINEČNOST každého z nich. Jsou z "jednoho těsta" a přece každé jiné. Vždy mě bavila psychologie a osobní rozvoj. Zamýšlela jsem se, co pro to, aby moje děti byly v životě šťastné, mohu udělat já. Jak jsem studovala a také vedle výchově zažívala mnohé situace, dospěla jsem k tomu, že děti mohou prožívat radost v životě jedině tehdy, když budou znát odpověď na otázku KDO JSEM, tedy poznat samy sebe, své silné i slabé stránky. Když si budou důvěřovat, když cíle, které si v životě budou stanovovat, jim budou dávat smysl. V Martině vedu kroužek Radostné JA, na který mám výborné ohlasy od rodičů. Že to, co spolu s dětmi na kroužku děláme, využívají rodiče i v běžných situacích života. Rozhodla jsem se proto podělit o tyto informace se všemi, kterým je seberozvoj a takový přístup ve výchově blízký.
 
Aby i díky knize KDO JSEM a jiným aktivitám, které na stránce www.radostneja.sk naleznete bylo na světě více šťastných dětí.
 
Mými spolupracovníky a spolunadšenkyněmi jsou tyto skvělé bytosti:
 
Katarína Štefanovská - šikovná manažerka, která umí zastřešit téměř jakýkoliv projekt. Její úspěchem je práce na značce kojenecké vody "Lucka". Kromě toho realizovala mnoho dalších úspěšných projektů.
 
Nikol Sousloví - velmi nadaná ilustrátorka, jejíž kresby v knize KDO JSEM jsou toho důkazem. Kniha je díky nim osobnější a děti si v knize díky kresbám od Nikol určitě najdou svou spřízněnou duši v podobě čtyř jedinečných dětí. Pracuje na dalším projektu pro děti - enviromentální časopise Stromáčik.
 
Barbora Egyházi, Lucia Horineková - jejich grafická práce je projevem talentu s citem pro barevnost a detail. Díky oběma dámám, které jsou nadšené pro tento projekt, se z knihy stalo dílo hodné povšimnutí.
725,– Kč
485,– Kč
-34%
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Skladem
Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnocení majitelů zboží „KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí“

90 %
90%
  • Klaudia K (14.12.2022) 80%
  • Sylvia W (03.12.2021) 100%

    Výborná kniha pre zdravé sebavedomie detí. Odporúčam všetkým rodičom, učiteľom na základných školách , v škôlkach, všetkým vychovávateľom, ktorí pracujú s deťmi. Pre všetkých dospelých, aby pochopili ako neudupať zdravé sebavedomie dieťaťa ale pomôcť mu v rozvoji a v rozkvete.

5 1 x
4 1 x
3 0 x
2 0 x
1 0 x

Obchodní informace o položce KDO JSEM - kniha pro rozvoj, úspěch a štěstí dětí:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: dárky pro děti
  • způsoby dodání: GLS kurýr, osobní odběr - GLS parcelshop
  • způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě, ihned - online platba kartou, ihned - platební brána TrustPay

Zajímavé alternativy