Kapesní nůž pro rybáře Victorinox

100% ze 100% 1
Kapesní nůž pro rybáře Victorinox
Prohlédněte si prosím naši nabídku švýcarských kapesních nožů VICTORINOX - symbol kvality a rozmanitosti. Možná vás některý z nich osloví a bude vaším dobrým pomocníkem, nebo vhodným a hodnotným dárkem pro někoho blízkého z vašeho okolí.

Zavírací nože nebo také kapesní nože jsou oblíbené svými malými rozměry a svojí vybaveností. Kapesní nože dobře poslouží na cestách i při každodenním použití doma či v práci. Sen každého kluka a povinná výbava každého muže a nejedné ženy. Originální švýcarské kapesní nože od společnosti Victorinox se vyznačují tím, že je najdete po celém světě. Tato švýcarská značka se vyznačuje kvalitou a stálými novinkami na trhu zavíracích nožů.

Společnost Victorinox má 1 000 zaměstnanců a je tak největším zaměstnavatelem kantonu Schwyz a zároveň největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě.

Wenger je švýcarská značka založená na silné tradici, kterou si vybudovala výrobou kvalitních kapesních nožů. Roku 1893 se stala hlavním dodavatelem kapesních nožů pro švýcarskou armádu. Švýcarské armádní nože se dál prodávají už jen pod značkou Victorinox. Jejich druhá značka Wenger po 120 letech své existence z trhu zmizí, oznámila firma Victorinox, která je vlastníkem a bývalým konkurentem Wengeru. Victorinox, která vznikla v roce 1884 ve středošvýcarském Ibachu, koupila svého většího konkurenta Wenger v roce 2005, a zachránila jej tak před bankrotem. Od té doby prodává Victorinox světoznámé zavírací nože ve stovkách variant pod oběma značkami.

Kapesní nůž pro rybáře - Fisherman 19 Evolution:

-vhodný pro rybáře -vyobrazení ryby na střence -oblý tvar a tvarovaný povrch umožňují lepší kontakt a snadnější uchopení -škrabka na rybí šupiny a navlékač vlasců -nůžky -křížový šroubovák -otvírák na lahve s plochým šroubovákerm -otvírák na konzervy -vývrtka -bodec -pinzeta -párátko -kroužek pro zavěšení -doporučený typ pouzdra: 6.068.019.000 (kordura), P-02H (hladké kožené), P-02Z (zdobené kožené)

značka Wenger kód 1.019.029.300 odkaz na výrobce Wenger® The Genuine Swiss Army Knife™ čepel 440; 65 mm série sport střenka plast; 85 mm počet funkcí 15
 
995,– Kč
885,– Kč
-12%
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Skladem
Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnocení majitelů zboží „Kapesní nůž pro rybáře Victorinox“

100 %
100%
  • Ján B (25.04.2022) 100%
5 1 x
4 0 x
3 0 x
2 0 x
1 0 x

Obchodní informace o položce Kapesní nůž pro rybáře Victorinox:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: VICTORINOX
  • způsoby dodání: GLS kurýr, osobní odběr - GLS parcelshop
  • způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě, ihned - online platba kartou, ihned - platební brána TrustPay

Zajímavé alternativy