Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku

Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníkuHmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníkuHmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníkuHmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníkuHmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku
Pokud si na zahradu pořídíte hmyzí hotel, poskytnete hmyzu útočiště během sezóny a zároveň mu pomůžete přečkat zimu v bezpečném úkrytu hmyzího hotelu. Přispějete tak k ochraně přírody a zasadíte se o rovnováhu a pestrost živočichů ve Vašem okolí.

Dřevěný domeček pro hmyz ve tvaru šestiúhelníku s různě vyplněnými komorami, včetně závěsného poutka. Děti budou z domečku pro broučky nadšené, mohou je pozorovat a přitom se naučí mnoho o přírodě a koloběhu života.

Hmyzí hotel 33,5 x 28 x 10 cm z masivního borovicového dřeva se střechou a vchodem určený na zahradu nebo terasu. Jednotlivá patra s přírodním výplňovým materiálem poskytují útočiště různému hmyzu, např. včely, berušky, motýli, brouci, můry a další. Tento malý hmyz je stále vzácnějšímu přirozenému prostředí, je pro nás velmi užitečný, protože opyluje rostliny nebo požírá mšice, čímž přispívá k přirozené rovnováze našeho prostředí. Hotel jednoduše pověste na slunné místo chráněné před deštěm v blízkosti rostlin nebo stromů. Očko na zavěšení je v zadní části domu.

Detaily produktu: Přírodní dřevěný dům se střechou Šestihranné provedení Rozměry: V 33,5 x Š 28,5 x H 10 cm Pomůcka pro hnízdění a zimování 4 x hmyzí komory k obléhání 3 komory naplněné bambusem a kousky dřeva Včetně závěsného poutka na zadní straně domečku
735,– Kč
595,– Kč
-20%
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Obvykle posíláme do 5 - 10 dní
Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnocení majitelů zboží „Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku“

Zboží nebylo hodnoceno zákazníky.

Obchodní informace o položce Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: dárky pro děti
  • způsoby dodání: GLS kurýr, osobní odběr - GLS parcelshop
  • způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě, ihned - online platba kartou, ihned - platební brána TrustPay

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, si koupili také: