Termohrnek na čaj s čajovým sítkem SAGAFORM Lea
New
V poslední době namísto siesty u kávy stále více lidí upřednostňuje pohodičku se šálkem čaje. Pokud mezi milovníky zlatavé tekutiny patříte i vy a chtěli byste si ji vychutnávat tak, jak má být (tedy horkou, nebo naopak patřičně vychlazenou), potom vám přijde vhod termohrnek vyvinutý speciálně pro uchovávání čaje.

Termohrnky na čaj jsou specifické hned v několika ohledech. V první řadě se jedná o materiál, z kterého jsou termohrnky na čaj vyráběny. Je všeobecně známo, že čaj po kontaktu s kovovým materiálem ztrácí tu správnou chuť. Termohrnky na čaj jsou proto vyráběny ze skla. A ne ze skla ledajakého! Jedná se o speciální borosilikátové sklo, které je odlehčené a tvrzené, aby vydrželo i lehké nárazy. Díky moderní konstrukci hrnku si uchovávaný nápoj dlouho drží svoji teplotu, díky borosilikátovému sklu pak neztrácí svoji chuť.

Díky dvojité stěně se teplota horkého nápoje nepřenáší na vnější povrch.

K termohrnečku na čaj je dodáváno těsnící víčko, které má lví podíl nejen na uchovávání požadované teploty, ale také na tom, aby se tekuté zlato z hrnečku jen tak nevylilo.
Hlavní funkcí těsnícího víčka je ovšem samotná tvorba čaje. Ptáte se, jak je to možné? Do víčka totiž byla důmyslně vložena hustá nerezová síťka, do níž lze nasypat čajové lístečky a uzavřením víčka je nechat vylouhovat ve vroucí vodě. Síťka se přitom stará o to, aby se do horké vody dostaly pouze čajové látky a aroma a to bez toho, že by vám mezi zuby uvízly nepříjemné kousky vylouhovaného čaje.

Termohrnky na čaj jsou i velmi pohledné. Na jejich návrzích se obvykle podílejí i někteří přední designeři, takže se dá s lehkou nadsázkou mluvit o umění.

Termohrnek se tak může stát neobvyklým a vysoce stylovým dárkem, ale i pěkným módním doplňkem.

Obsah 25cl.
Dodáváno v papírové krabičce s ilustrativním potiskem.

Sagaform je švédská značka, která vyrábí hravé a inovativní produkty do kuchyně nebo jídelny. Pro venkovní i domácí použití.

Sagaform se snaží, aby jejich produkty byly ty, které si zvolíte, když chcete pohostit přátele v sobotu večer nebo dát pěkný dárek svým známým. Proto se drží hesla, darujte to, co byste chtěli sami dostat.  

495,– Kč
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Skladem

Obchodní informace o položce Termohrnek na čaj s čajovým sítkem SAGAFORM Lea:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: SAGAFORM
  • způsoby dodání: PPL (expresní přeprava zásilek), osobní odběr - Uloženka.cz

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, si koupili také:

Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
  • (0)
  • Hodnocení (0)
  • Podobné produkty (11)

Vaše dotazy a komentáře na zboží „Termohrnek na čaj s čajovým sítkem SAGAFORM Lea“

Máte nějaké dotazy nebo komentáře k námi nabízené položce Termohrnek na čaj s čajovým sítkem SAGAFORM Lea? Napište nám je!

Hodnocení majitelů zboží „Termohrnek na čaj s čajovým sítkem SAGAFORM Lea“

Zboží nebylo hodnoceno zákazníky.