Kategorie:
 

KPZ - Krabičky poslední záchrany

Krabičky poslední záchrany - KPZ či kápézetky - patřily k základnímu vybavení všech skautů a zálesáků. V moderním pojetí pod značkou studia Touch of Ginger zachraňují KPZ každého v nejrůznějších situacích. KPZ je opravdu oblíbeným originálním dárkem - vyberte ten správný typ i pro vaše přátele a kamarády!

Nejprodávanější

Knihy
Dárky
1
365 šťastných dní! - Pozitivní myšlenka na každý den
365 šťastných dní! - Pozitivní myšlenka na každý den
Exley Helen
255,– Kč (ušetříte 14 %)
2
Do vody
Do vody
Hawkins Paula
326,– Kč (ušetříte 14 %)
3
Skryté zlo
Skryté zlo
Brown Sandra
258,– Kč (ušetříte 14 %)
4
Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma
Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma
Tomáš Kosačík
240,– Kč (ušetříte 20 %)
5
Boss Babiš
Boss Babiš
Jaroslav Kmenta
231,– Kč (ušetříte 23 %)
6
Mizející rok
Mizející rok
Moretti Kate
258,– Kč (ušetříte 14 %)
7
Mých tisíc životů
Mých tisíc životů
Jean-Paul Belmondo
258,– Kč (ušetříte 14 %)
8
Manželé odvedle
Manželé odvedle
Lapena Shari
258,– Kč (ušetříte 14 %)
9
Hadrový panák
Hadrový panák
Daniel Cole
301,– Kč (ušetříte 14 %)
10
V utajení
V utajení
Steel Danielle
240,– Kč (ušetříte 14 %)
Kompletní žebříček TOP 50

KPZ krabička poslední záchrany

330,– Kč

New

KPZ krabička poslední záchrany obsahuje vše nutné, co potřebujete v případě, že se ocitnete v nesnázích. Je určena nejen do přírody a hor, ale i pro běžné cestování do batohu, kufru nebo do auta. Mezi zákazníky je tento dárek velmi oblíbený a je hodnocen

Skladem
80%

Krabička poslední záchrany pro lyžaře a snowboardisty

297,– Kč

Hledáte dárek pro milovníka zimních sportů? Dopřejte mu originální krabičku poslední záchrany, která vyřeší řadu nečekaných situací! Vstříc dobrodružstvím na prkně jen s KPZ.

Na dotaz

Krabička poslední záchrany pro turisty

297,– Kč

Hledáte dárek pro milovníka turistiky a procházek? Dopřejte mu jistotu - KPZ pro turisty! Krabička poslední záchrany se vejde všude a vyřeší mnoho nečekaných situací!

Na dotaz
94%

Krabička poslední záchrany pro snowboardisty

297,– Kč297,– Kč

-1%

Hledáte dárek pro snowboardistu? Dopřejte mu originální krabičku poslední záchrany, která vyřeší řadu nečekaných situací! Vstříc dobrodružstvím na prkně jen s KPZ pro snowboardisty v kapse!

Na dotaz
93%

Krabicka posledni zachrany Business

297,– Kč

Hledáte dárek pro kolegu či kamaráda? Krabicka posledni zachrany Business upevňuje image dokonalého obchodníka! V práci i na služebních cestách stále v klidu s vědomím, že vše potřebné je po ruce - v krabičce poslední záchrany!

Na dotaz

Krabička poslední záchrany - první pomoc

297,– Kč

První pomoc Au! I menší rany a škrábance se mohou obrátit na ošklivá poranení, takže nezapomeňte zabalit jeden z našich balíčku první pomoci do vaší batožiny.

Na dotaz

Krabička poslední záchrany pro svádění

295,– Kč

Jste zamilovaní nebo na svou lásku teprve čekáte? Pro všechny případy mějte připravenou KPZ pro svádění! S pomocí krabičky poslední záchrany bleskurychle navodíte romantickou atmosféru v jakémkoli prostředí! Výborná též jako dárek k Valentýnu!

Na dotaz
90%

Krabička poslední záchrany pro motorkáře

297,– Kč

Zajímavý dárek - KPZ pro motorkáře! Krabička poslední záchrany pomůže v řadě nečekaných situací - vydejte se vstříc dobrodružstvím s jistotou!

Na dotaz
80%

Krabička poslední záchrany Festival

297,– Kč

New

Jste milovníkem festivalů? Pokud ano jistě oceníte tuto festivalová krabičku poslední záchrany ve které najdete vše co na festivalu budete potřebovat. Nezabere mnoho místa, ale může vám zachránit festival:-)

Na dotaz

Krabička poslední záchrany pro rybáře

297,– Kč

Hledáte dárek pro vášnivého rybáře? KPZ pro rybáře vyřeší mnoho nečekaných situací! Dopřejte rybáři jistotu při každém lovu s bezpečím krabičky poslední záchrany v kapse!

Na dotaz
93%

Krabička poslední záchrany na kocovinu

297,– Kč

Jistěže se to nestává často - ale pro všechny případy: mějte po ruce KPZ na kocovinu, která vás dostane rychle do formy! Krabička poslední záchrany je malá svými rozměry, ale neocenitelná účinkem!

Na dotaz
93%

Krabička poslední záchrany - párty na 1 noc ONA

297,– Kč

Super dárek pro kamarádku! I po sebelepší párty následuje probuzení.. není nad pocit, že máte všechno důležité v kapse! Krabička poslední záchrany - párty na 1 noc z vás učiní zase ženu! :-)

Na dotaz
95%

Krabička poslední záchrany pro řidiče

297,– Kč

Konečně je tu! KPZ pro řidiče umístěná v přístrojové desce přinese každému řidiči klid a pevné nervy při řešení každodenních stresujících situací - a to bez použití sedativ! :-) Všechny drobné nepříjemnosti řeší krabička poslední záchrany!

Na dotaz
93%

Krabička poslední záchrany pro cyklisty

297,– Kč

Skvělý dárek pro každého cyklistu a bikera! Krabička poslední záchrany aneb KPZ pro cyklisty pomůže v řadě nečekaných situací! Vydejte se vstříc novým zážikům na kole s jistotou, že vše podstatné máte v krabičce poslední záchrany!

Na dotaz
94%

Krabička poslední záchrany - párty na 1 noc ON

297,– Kč

Super dárek pro kamaráda! I po sebelepší párty následuje probuzení.. není nad pocit, že máte všechno důležité v kapse! KPZ - párty na 1 noc z vás učiní zase člověka! :-)

Na dotaz
92%

Krabička poslední záchrany pro lyžaře

297,– Kč297,– Kč

-1%

Hledáte dárek pro lyžaře? Dopřejte mu originální krabičku poslední záchrany, která vyřeší řadu nečekaných situací! Vstříc sněhovým dobrodružstvím jen s KPZ pro lyžaře v kapse!

Na dotaz
93%

...
Prosím čekejte, za chvíli budete přesměrováni
na Vámi požadovanou stránku...