ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce
Hardcore Gain 21 je nápoj s obsahem 21 % CFM proteinu, který přispívá k budování svalstva, a díky tomu se Vám zvýší i síla!

Proteinová složka je vyrobena výhradně z nejkvalitnějšího instantního (snadno rozpustného) syrovátkového proteinu CFM (nejmodernější technologie výroby - Cross Flow Microfiltrated), který je zárukou maximální využitelnosti a obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s vysokým množstvím větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin). Sacharidová složka Hardcore Gain 21 je tvořena maltodextrinem a dextrózou.

Doporučené dávkování: závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Doporučujeme rozložit denní dávku (2 - 6 odměrek) Hardcore Gain 21 do 2 - 3 porcí, které je vhodné konzumovat jako svačinu mezi jídly. V tréninkové dny pak konzumujte Hardcore Gain 21 přednostně po tréninku.

Složení: maltodextrin, dextróza, instantní syrovátkový proteinový CFM koncentrát (bílkovinné frakce zahrnují beta laktoglobulin 43 - 48 %, alfa laktalbumin 14 - 18 %, glykomakropeptidy 24 - 28 %, imunoglobulin G 1 - 3 %, bovinní sérový albumin 1 - 2 %, laktoferin < 1 %), micelární kasein, mléčný protein, komplex enzymů: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza, lipáza, sušené odstředěné mléko, sušené borůvky, aroma, barvivo: extrakt z kořene červené řepy a annato, guarová guma, sukralóza, sójový lecitin 0,01 %

Cena je uvedena za 1 kus výrobku

-dm-
943,– Kč
List přání
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Obvykle posíláme do 5 - 10 dní

Obchodní informace o položce ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce:

  • záruka: 2 roky
  • výrobce: Acra
  • způsoby dodání: PPL (expresní přeprava zásilek), osobní odběr - Uloženka.cz

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, si koupili také:

Líbí se mi
Přidat do mého seznamu líbivých dárků. A příště dárek nemusím hledat:).
Tato funkcionalita je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
  • (0)
  • Hodnocení (0)
  • Podobné produkty (11)

Vaše dotazy a komentáře na zboží „ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce“

Máte nějaké dotazy nebo komentáře k námi nabízené položce ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce? Napište nám je!

Hodnocení majitelů zboží „ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce“

Zboží nebylo hodnoceno zákazníky.